Právě probíhá úprava našich webových stránek.
Omlouváme se za vzniklé komplikace


Důležité kontakty:

Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.
Malé Nepodřice 67, Dobev
CZ – 397 01 Písek

Email: info@wittmann-group.cz
Tel: 00420 384 972 165
Fax: 00420 382 272 996


Obchod:

Vstřikovací stroje:

Ing. Miroslav Tureček

Ing. Juraj Majerský

Email: Miroslav.Turecek@wittmann-group.cz
Tel: 00420 733 180 105
Email: Juraj.Majersky@wittmann-group.cz
Tel: 00420 734 310 240

Periferie:

Vladimír Mourek

Ing. Jaroslav Masařík

Email: Vladimir.Mourek@wittmann-group.cz
Tel: 00420 736 769 399
Email: Jaroslav.Masarik@wittmann-group.cz
Tel: 00420 739 038 235

Centrální systémy, sušení a doprava materiálu:

Milan Vácha

Email: Milan.Vacha@wittmann-group.cz
Tel: 00420 603 555 212

Automatizace:

Petr Králík

Email: Petr.Kralik@wittmann-group.cz
Tel: 00420 734 155 056

Náhradní díly:

Battenfeld

Wittmann

Email: Stanislava.Krhutova@wittmann-group.cz
Tel: 382 272 995
Email: Josef.Rehor@wittmann-group.cz
Tel: 382 272 997

Servis:

Vstřikovací stroje:

Lukáš Skočil

Email: Lukas.Skocil@wittmann-group.cz
Tel: 00420 733 180 137

Periferie:

Tomáš Matějka

Email: Tomas.Matejka@wittmann-group.cz
Tel: 00420 733 127 752

Hotline:

Email: Battenfeld@wittmann-group.cz
Email: Servis@wittmann-group.cz
Tel: 00420 382 272 998

Webové stránky Wittmann Group http://www.wittmann-group.com/